Miks Omarahal Nii Hea Intress On?

Sularahas kiirlaenud on käepärased ning sisuliselt täpsed samasugused nagu tavalised laenud. Ainus vahe seisneb selles, kuidas laen välja makstakse. Kui sul on Creditinfo Ametlikus Maksehäireregistris kehtivad maksehäired, siis kahjuks pead kiirlaenud, sms-laenud ja muud tagatiseta laenud unustama. Laenule saad mõelda alles siis, kui oled kõik oma probleemid likvideerinud ja maksehäirest on jupp aega möödas.

Smsraha ei küsi lepingutasu, seega lepingutasu puudub.

Enne laenulepingu sõlmimist tutvu kindlasti intressiga ning veendu, et sulle sobib pakutav intressimäär. Vastasel korral võid sattuda väga koleda üllatuse otsa. Intressi märgitakse erinevalt – mõned laenuandjad märgivad päevase intressi, mõned aastase. Enamik laenupakkujatest võimaldavad maksepuhkust või laenu tagastamise tähtaja pikendamist. Sellised toimingud aga ei ole sugugi soodsad. Smsraha ei küsi lepingutasu, seega lepingutasu puudub. Mõned kiirlaenu pakkujad aga siiski küsivad.

Miks Omarahal nii hea intress on? Omaraha laen ei ole klassikaline kiirlaen, vaid segu kiirlaenust ja väikelaenust. Mida lühem laenuperiood, seda vähem tuleb maksta intresside eest. Smsraha minimaalne laenuperiood on 1 kuu, aga on kiirlaenu pakkujaid, kellel on minimaalne laenuperiood pikem. Lisaks, kui soovite krediidikontot, siis ka krediidikontode laenuperioodid on üldjuhul pikemad. Mõni üksik krediidikonto pakkuja võimaldab ainult 1 kuu pikksut laenuperioodi, üldjuhul on minimaalselt 3 kuud.

Smsraha laenukalkulaatori juures on eriti hea see, et Te ei pea sisse logima nägemaks intressi, krediidikulukusemäära ja kuumakse suurust, vaid kõik kuvatakse Teile ilma registreerumata. Sama on ka Smsmoney ja Laen. Teiste kiirlaenu pakkujatega peate end kasutajaks registreerima, mis on tasuta, aga siiski ajakulu. Allpool oleval pildil on näha, kuidas tuuakse välja iga kuumakse suurus, intress, keskmine kuumakse ja tagastatav summa kokku.

Kui otsustate kiirlaenu asemel krediidikonto kasuks, siis Smsraha krediidikonto on parim krediidikonto. Smsraha krediidikontost kirjutasime siin. Parima all peame silmas, et Smsraha ja Smsmoney krediidikonto on kõige soodsam. Kiirlaenud on tuntud kurikuulsate lisatasude poolest, mis teevadki kiirlaenud kulukaks. Smsrahal pole tagatisfondi makset Omarahal on ja puudub ka väljamaksetasu. Paljud krediidikonto pakkujad küsivad väljamaksetasu, kui soovite krediidikontolt väljamakseid teha isiklikule pangakontole.

Laenude finantseerimien võimaldab Teil viia oma kallid laenud ja liisingud ühe odavama laenuandja juurde. Laenude ja võlgade finantseerimise kohta leiate rohkem infot siit – finantseerimislaen. Omaraha kiirlaen on odavam, kuigi Omaraha pole klassikaline kiirlaenu pakkuja, vaid hübriid kiirlaenust ja väikelaenust. Lisaks, Omarahast ei pruugi laenu saada nii kergelt kui Smsrahast, aga see oleneb juba individuaalselt laenutaotlejast.

Kontakt on leitav siit ja Meist lehelt. Vajadusel kasutage all pool olevaid emailiaadresse:. Xlaen privaatsuspoliitika ja andmekaitse. Selle veebilehe põhiline eesmärk on leida soodsamad laenud kiirlaenud ja väikelaenud Eestis. Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veenduge, et suudate laenu õigel ajal tagasi maksta. Skip to content. Ta soovib eurot laenu ja tahab selle ära tasuda 3 kuu jooksul, makstes iga kuu eurot. Tema laenutaotluse vastus on eitav.

Kati teenib eurot. Tal on hetkel üks järelmaks, mille kuumakse on 20 eurot ja üks väikelaen, eurose kuumaksega. Selleks, et kiirlaenu saamise protsessi omalt poolt kiirendada vormistage laenuavaldus tööajal, kasutage laenu väljastavat ettevõtet, millel on sama pank, mis teil ning olge oma krediidivõimekuses enne laenu taotlemist kindel. Võtta kiirlaenu kodust lahkumata võib otse meie veebilehel, valides välja ühte soodsatest pakkumistest.

Kiirlaenu võib tagastada kas sularahas või ülekandega pangakontole.

Te ei pea raiskama oma aega laenuandjate otsimisele ning seeläbi saate veelgi rohkem kiirendada rahaliste vahendite saamise protsessi. Peale selle kui olete ära vormistanud kiirlaenu online režiimis, peate te täitma laenulepingu tingimusi, mis tähendab seda, et te peate seda ka õigeaegselt tagastama. Laenu tähtaeg jääb enamasti vahemikku 15 päeva kuni 24 kuud. Kiirlaenu võib tagastada kas sularahas või ülekandega pangakontole. Kõigepealt tasutakse intresse ning alles seejärel põhisummat.

See tähendab, et alla selle sissetulekupiiri ei ole üldse mõtet laenuandja jutule minna. Üldiselt ei anna enamus laenuandjaid kiirlaenu alla miinimumpalga piiri, mõned aga on nõus ka pisut väiksema sissetulekuga. Oleks küll tore, kui saaksid ühe hooga näha kõiki sissetulekunõudeid, kuid paljud laenufirmad ei avalda sellist infot või neil ei pruugi isegi olla kehtestatud selline nõue.

Nagu ülalpool selgitasime, ei loe mitte niivõrd sissetuleku suurus kui hoopis kohustuste hulk.

Peamiselt on asja taga nö personaalne otsustamine. Teame – see ei kõla eriti usutavalt, kui laenufirma ütleb, et soovib teha personaalse pakkumise, kuid tegelikult just selles asi ongi. Vahel võib mõne eurose kuupalgaga inimese rahaline seis olla märksa viletsam kui eurose sissetulekuga inimese rahaline olukord. Nagu ülalpool selgitasime, ei loe mitte niivõrd sissetuleku suurus kui hoopis kohustuste hulk. See tähendab, et laenufirmadel pole lahendust, mis sobiks igaühele.

Seepärast ei hakata ka laenusoovijaid ehmatama sissetulekupiiri nõuetega, vaid iga taotlus vaadatakse läbi ja otsustatakse seejärel, kas anda laenu või mitte. Seejuures ei pruugi konkreetselt sinu sissetulek absoluutselt rolli mängida, seni, kuni sul vähemalt on sissetulek. See, kui sul ei ole iseenesest laenukohustusi, ei ole aga veel piisav faktor selleks, et laenu julgelt võtta.

Kodukulud nagu üür ja kommunaalteenused ning igapäevased väljaminekud toidule ja tarbeesemetele võivad juba hammustada eelarvest niivõrd suure summa, et kuu lõpus ei ole mitte midagi alles. Kui su sissetulek on eurot, korteri üür on eurot ja kommunaalkuludki eurot, siis on selge, et laenu võtmine ei aita – pigem tekitab see sulle suuremaid probleeme, kuna laenu tasumine võib muutuda keeruliseks. Seepärast tasuks mõelda sellele, kas saad vajaliku rahasumma leida kusagilt mujalt.

See tuleneb sellest, et iga inimese krediidireiting on erinev. Kuna Eestis on kõrgepalgalisi vähe ja lõviosa inimestest teenivad keskmist palka või alla selle, arvutab Laenukompassi laenukalkulaator intressisumma nö keskmise intressimääraga. Laenukompassi andmebaasi värskendatakse iganädalaselt , kuid sellegipoolest soovitame tungivalt enne laenulepingu sõlmimist konsulteerida asjatundjaga ja küsida laenupakkumisi mitmest pangast!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *